Gizlilik Taahüdümüz

Müşteri Paylaşımları

Faydalı Linkler

İngiliz Editörlerle İngilizce Makale Kontrolü

İngilizce yazılmış her konudaki makalelerinizi yazım yanlışları, gramer, noktalama hataları, cümle yapısı, paragraf yapısı yönünden kontrol ediyor ve düzeltiyoruz.

180 kelimesi sadece 60 TL + KDV olan bu hizmetimizden yararlanmak için lütfen makalenizi aşağıdaki e-posta adresimize gönderiniz

eposta gönder

 

Müşteri Paylaşımları

 

İngilizce makalelerimi kendim yazıyorum. Ancak İngilizce ana dilim olmadığı için ister istemez kendimi Türkçe’deki kadar iyi ifade edemiyorum. İMK Makale Kontrol Hizmetleri'nden 3 senedir proofreading hizmeti alıyorum. Yaptıkları bütün işlerde çalışmalarımın hatasız ve akıcı olmasını sağladılar. Makalelerimin yabancı dergilerde yayınlanmasına katkıda bulundular, meslektaşlarıma tavsiye ederim.
Hakan, Akdeniz Üniversitesi

 

Yayınlanması için yabancı bir dergiye gönderdiğim çalışmam içerik olarak beğenilmesine karşılık, dil yetersizliği (“Poor English”) yüzünden dergi editörü tarafından reddedilmişti. Tavsiyeleri üzerine makalemi ana dili İngilizce olan bir editöre kontrol ettirmeye karar verdim. İnternette kısa bir araştırmanın ardından İMK Makale Kontrol Hizmetlerini buldum ve denemeye karar verdim. Daha ilk yazışmadan başlayarak bana çok yardımcı oldular. Kendilerine teşekkür ederim.
Burcu, Ege Üniversitesi

 

Ben, daha önceden yabancı internet sitelerinden proofreading hizmeti alıyordum. Ancak hem fiyatları ülkemize göre çok pahalı, hem de teslim süreleri çok uzun oluyordu. Ayrıca insan başka bir ülkedeki firma ile iş yaparken, özellikle de peşin ödeme istendiğinde biraz tedirgin olabiliyor. Bu konuda bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Ahmet, Kocaeli Üniversitesi

 

Hızlı yanıt, zamanında teslim, uygun fiyat ve gerçekten profesyonel hizmet. Makalelerde yapılan değişikliklerin gösterilmesi çok güzel olmuş.
Hasan, Hacettepe Üniversitesi

 

Ben, yüksek lisansımı Amerika’da yaptım. İngilizce makale yazmakta zorlanmıyorum. Ancak, tıpkı Türkçe yazarken de olduğu gibi yazdığım cümlelerde anlam düşüklükleri, gramer veya yazım hataları olabiliyor. İşte bu noktada devreye İMK Makale Kontrol Hizmetleri giriyor. Açıkçası hatasız İngilizce makaleler yazmak isteyen meslektaşlarıma denemelerini tavsiye ederim.
Dilek, İstanbul Teknik Üniversitesi